Home Nabídka Svatební kalkulačka Kontakt

Váš DJ na svatbu

Co nabízíme

Jsme DJ duo s dlouholetou zkušeností a mnoha svatbami na kontě. Chápeme, že každý potřebuje a očekavá od DJe něco jiného a rádi vyjdeme vašim požadavkům vstříc. Hudba se velmi podilí na atmosféře každé svatby a víme, jak je důležité tuto atmosféru podržet a pozvedat. Vykouzlíme úsměv na tváři babičkám, zvedneme ze židle vaše rodiče a protančíme se s vámi až do pozdních hodin v rytmu vašich oblíbených žánrů. Zajistíme též moderování v průběhu svatby, nebo vám jen nachystáme mikrofony pro aktivní svědky. Angličtina pro nás také není problém.

Jak to probíhá

Rádi se s vámi setkáme osobně, pokud to považujete za důležité, nebo můžeme vaše preference probrat po telefonu či přes mail - vše dle vašeho přání a časových možností. Samozřejmostí je rychlá odezva, zvlašť v posledních dnech před svatbou. Vaše předem známá hudební přání budeme mít nachystána, ale jsme také schopni pružně reagovat přímo na samotné svatbě podle vývoje událostí. Je pro nás důležité, abyste si svou svatbu maximálně užili a uděláme pro to vše, co bude v našich silách.

  • Ozvučení obřadu
  • Podkresová hudba
  • První tanec
  • Večerní párty
  • Moderování her a soutěží
  • Světelné aranžmá v barvě svatby

Nabízíme kompletní zajištění hudební složky na vaši svatbu – od hudby na svatební obřad, přes příjemný podkres při slavnostní hostině, odpolední udržování té správné nálady doplněné o zajímavý doprovodný program, až po večerní a noční afterparty s našláplou muzikou.
Pomůžeme vám s organizací svatebního dne a nabídneme vždy správné načasování jednotlivých aktivit svatebního harmonogramu. Samozřejmostí je moderování v průběhu celé svatby, které vám pomůže udržet pozornost svatebních hostů.

Kdo jsme

Gufi a Čáča, Filip a Kačka nebo manželé Gutovi 🙂 Jsme lidi, které celý život neodmyslitelně doprovází muzika a ta nás taky svedla dohromady. Svatbu na vlastní kůži jsme zažili nedávno a moc dobře víme, jak může být plánování stresující - na vás je, abyste si plnými doušky užili tu svou a starosti o hudbu nechali na nás 🙂

Jaká je cena?

Cena každé produkce se odvíjí primárně od časového rozpětí a vzdálenosti našeho dojezdu za vámi. Pro bližší představu můzete použít cenovou kalkulačku, konkrétní cenovou nabídku vám rádi zašleme na váš dotaz přes kontaktní formulář.

Kapela nebo DJ?

Oproti kapele jsou nespornými výhodami svatebního DJe nižší nároky na prostor, kratší doba na přípravu a prakticky neomezený repertoár. V našem případě DJ na svatbu přiveze také veškerou potřebnou techniku – ozvučení, světla a další vybavení. Zajímavou hudební náplň pak vaší svatbě dodá kapela v kombinaci s DJem. Pokud vás tato nabídka zajímá, navštivte také stránky kapely na svatbu External link.Ať už je vaše svatba na zámku, na statku, v lese, v kostele, na louce, na ranči, ve stodole, v přírodě nebo v restauraci - všude tam vám zahrajeme.

350+

odehraných vystoupení

15000+

spokojených hostů

3000+

hodin hudby

Cenová kalkulačka

Zjistěte jednoduše cenu za hudební produkci. Je to na pár kliknutí.
Abyste nemuseli dlouze čekat na kalkulaci, nabízíme vám orientační kalkulačku našich služeb. Stačí si vybrat délku produkce, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a svatbnímu harmonogramu, doplňkové služby a v okamžiku zjistíte, na kolik vás naše paráda vyjde. Je to jednoduché.


Potřebujete zábavu déle? Žádný problém. Rádi vám vyhovíme. Zvolte maximum a na dalším se dohodneme.
DJ na svatbu
Délka produkce nejméně
0 Kč
Tato cena navíc zahrnuje:
Moderátor, koordinátor programu zdarma
Potřebujete pomoct s moderováním svatebního programu? Nemusíte najímat samostatného moderátora nebo koordinátora svatebního dne. Pomůžeme vám s uváděním a koordinací programu, s komunikací s vašimi hosty a při přípravě a plnění svatebního harmonogramu. To vše je možné v českém i anglickém jazyce.můžete ušetřit i 8.000 Kč
Doprava zdarma
Celkový nájezd do 100 km je zdarma. Na delší vzdálenost je navíc účtována částka 7 Kč / km.ušetříte až 1.200 Kč
Aparatura + světla zdarma
Žádné další poplatky za pronájem nebo instalaci aparatury. V případě potřeby budete mít k dispozici i mikrofony pro řečníky.ušetříte 3.500 Kč
Půlhodina navíc jako bonus zdarma
Po skončení necháme hudbu hrát ještě během sklízení techniky, až do poslední nohy na parketu. K vaší objednávce získávate ještě dalších 30 minut reprodukované hudby navíc.ušetříte 1000 Kč

Získáte produkce + 30 minut navíc jako bonus, to vše v hodnotě až  Kč

Vaše cena je pouze 0 Kč

Nezávazná poptávka

Kde jsme už zahráli

Praha, Brno
Středočeský kraj - Benešov, Beroun, Nymburk, Poděbrady, Kladno, Mělník, Příbram, Mladá Boleslav ...
Jižní Čechy - Tábor, Písek, České Budějovice, Český Krumlov, Strakonice ...
Západní - Plzeň, Klatovy ...
Severní - Teplice, Liberec, Turnov, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou ...
Východní Čechy - Jičín, Hradec Králové, Pardubice ...
Vysočina - Havlíčkův Brod, Jihlava, Telč ...

Rádi přijedeme i k vám.

Napište námPoptáváte DJe na  . Parametry poptávky můžete změnit zde.