O kapele - nabídka

Hudební skupina TRIWOLY existuje od roku 1998, kdy vznikla na základě enormní poptávky po živé hudbě. Od té doby jsme absolvovali nespočet vystoupení na plesech, svatebních hostinách, tanečních zábavách, podnikových večírcích, narozeninových oslavách a jiných společenských akcích v Praze a Středních Čechách, i po celé republice. Potěšili jsme již mnoho srdcí a uší a troufáme si říct, že jsme za tu dlouhou dobu získali dosti zkušeností v oblasti zábavy a organizace společenských akcí.

Podle charakteru akce nabízíme několik variant obsazení kapely, od tří do pěti hudebníků, kteří Vám zahrají živě pestrou zvukovou i žánrovou paletu. Nástrojové obsazení je elektrická a akustická kytara, klávesové nástroje, saxofon / klariner a bicí nástroje. To vše doplněno o dva vokály.

Repertoár je složen z těch nejznámějších skladeb českých i světových interpretů od šedesátých let až po současnost. Díky žánrové pestrosti zaujme všechny generace. Nestydíme se zabrousit do všech hudebních stylů, jakými jsou například pop, rock, rock’n’roll, blues, country nebo lidová hudba. Nechybí ani muzika z filmů či dětské písničky. Repertoár také stále doplňujeme o nové a aktuální písně. Poslechněte si ukázky písniček a shlédněte některá videa.

Živé vystoupení je možné kombinovat také s diskotékou, kterou Vám můžeme zajistit prostřednictvím našeho kytaristy, který se v mžiku promění v DJe a zábava může pokračovat dalšími oblíbenými hity.

Jako zpestření můžeme v rámci vystoupení uspořádat také nejrůznější soutěže a hry nebo karaoke, které doprovodíme moderováním a podkresovou hudbou.

Zajišťujeme vlastní dopravu, ozvučení, případně osvětlení. Podle složení kapely si vystačíme s prostorem cca 3x3 až 5x4 metry, kde je k dispozici běžná zásuvka 230V (16A).

Kapela

Obsazení:

Filip Gut - elektrická a akustická kytara, zpěv (samozvaný kapelník)
Michael Hradiský - klávesové nástroje, zpěv, industriální zvuky
Libor Zíka - bicí nástroje, perkuse, mládí

nebo také:

Jan Výborný - bicí nástroje, úsměv
Ondřej Klímek - saxofon, flétna, vokál, (ještě to někam dotáhne)
Milan Panocha - bicí nástroje (proviantní náčelník)
David Uher - bicí nástroje (vojenský krok)
Pavel Fiedler - saxofon, klarinet, vtipy
TOPlist